Andmed seisuga: 14.07.2024 15:58 (GMT+3)

Tallink Grupp (13.06.2024)

Tallinn | Balti põhinimekiri

TAL1T  |  ISIN EE3100004466

LP

Teisesed tarbekaubad > Reisimine ja vaba aeg

Tallink Grupp

Tallink Grupp

Ettevõtte nimi: AS Tallink Grupp
Tegevusala: Meretransport 
Asutamise kuupäev: 21. september 1994
Registreerimise kuupäev: 21. august 1997
Audiitor: KPMG Baltics OÜ
Noteerimiskuupäev Tallinna Börsil: 09. detsember 2005 (põhinimekiri)
Koduturg: Nasdaq Tallinn
Noteeringud teistel börsidel: Nasdaq Helsingi (alates 03.12.2018)

Juhatus:
Paavo Nõgene (esimees), Harri Hanschmidt, Lembit Kitter, Piret Mürk-Dubout, Margus Schults, Elise Nassar

Nõukogu:
Enn Pant (esimees), Toivo Ninnas, Colin Douglas Clark, Ain Hanschmidt, Eve Pant, Kalev Järvelill, Raino Paron

Ettevõtte lühitutvustus 
AS Tallink Grupp on Euroopa juhtiv laevandusettevõte, mis pakub kvaliteetseid mini-kruiise, reisijate- ja ro-ro kaubaveo teenuseid Läänemerel. Meile kuulub kokku 14 laeva - kruiisilaevad, kiired ro-pax laevad ja ro-ro kaubalaevad. Pakume oma teenuseid kaubamärkide „Tallink“ ja „Silja Line“ all kokku seitsmel laevaliinil Eesti ja Soome, Soome ja Rootsi, Eesti ja Rootsi ning Läti ja Rootsi vahel ning peamistel liinidel hoiame juhtivat turupositsiooni. Lisaks reisi- ja kaubaveole opereerime ka kolme hotelli Tallinnas ja ühte Riias.

Kaasaegne laevastik, lai liinide võrk, tugev turupositsioon ja kõrge brändituntus koos kõrgete ohutuse, turvalisuse ja keskkonna standarditega on grupi peamisteks konkurentsieelisteks, mis tagavad eduka ja kasumliku tegevuse.

Tallink Grupp on aktiivselt investeerinud kaasaegsesse laevastikku nii uute laevade soetamise kui ka olemasolevate uuendamise näol, mille tulemusel on meil Läänemere moodsaimad laevad. 2017. aasta jaanuaris tõime Tallinn-Helsingi liinile uue veeldatud maagaasil (LNG) sõitva kiirlaeva Megastar, mis avas liinil uue ajajärgu, suurendades reisijamugavust ning kasutades veelgi keskkonnasõbralikumaid ja arenenud tehnoloogiaid.

Meie jaoks on inimeste ja laevade turvalisus ja ohutus kõige olulisemateks prioriteetideks. Tallink Grupp järgib rangelt rahvusvahelisi ohutusnõudeid ning ISO 14001 keskkonnakaitse standardit. Igal aastal kontrollivad meie turvalisuse juhtimise süsteemi eksperdid sõltumatust riskide hindamise organisatsioonist - Lloyds Register’ ist - ning Eesti, Läti, Soome ja Rootsi veeteede ametitest.

AS Tallink Grupp teenindas 2018. aastal ettevõtte ajaloo seni suurima arvu, ligi 9,8 miljonit reisijat ning vedas ligi 385 000 kaubaveoühikut. Kontsern andis 2018. aastal keskmiselt tööd 7 430 inimesele.

Tallink Grupi püsikliendiprogramm Club One tähistas 2017. aastal 10. tegevusaastat ning on tänaseks rohkem kui 2,5 miljoni liikmega üks Läänemere piirkonna suurimaid.

Tallink Grupile on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt omistatud Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi Hõbetaseme märgis.

Kontaktandmed
Aadress: Sadama 5/7, 10111 Tallinn, Eesti Vabariik
Telefon: +372 6409 800
Faks: +372 6409 810
E-mail: investor@tallink.com
Interneti kodulehekülg: http://www.tallink.com

Dokumendid

Kaubeldavad väärtpaberid

Aktsiad
Võlakirjad
Fondid

Turuinfo

Statistika
Kauplemine
Indeksid
Oksjonid

Turureeglid

Reeglid ja hinnad
Järelevalve

Alusta siit

Ettevõttele
Investorile
Liikmetele
First North turu nõustajatele

Uudised

Nasdaqi uudised
Ettevõtete uudised
Kalender

Meist

Ettevõttest
Kontorid