Utenos trikotažas

Pavadinimas: AB „Utenos trikotažas“
Veiklos aprašymas: Trikotažo ir tekstilės gaminių gamyba
Įmonės registracijos data: 1994 m. gruodžio 6 d.
Auditorius: UAB „KPMG Baltics”
Akcijų įtraukimo į Papildomąjį prekybos sąrašą data: 1997 m. rugsėjo 29 d.
Akcijų įtraukimo į Oficialųjį prekybos sąrašą data: 1999 m. birželio 1 d.
Rinka: Nasdaq Vilnius

Valdyba
Dovilė Tamoševičienė (pirmininkė), Jelena Grišina, Vytautas Vaškys, Artūras Užgalis (nepriklausomas narys), Neringa Vaitelytė (nepriklausoma narė)

Trumpai apie bendrovę
AB „Utenos trikotažas“ yra didžiausia ir viena tvariausių trikotažo produkcijos gamybos įmonių Vidurio ir Rytų Europoje. Pagrindinės AB „Utenos trikotažas“ veiklos sritys – užsakomoji drabužių gamyba ir inovatyvių medžiagų vystymas (kūrimas ir gamyba).

AB „Utenos trikotažas“ įgyvendina visus gamybos procesus – nuo verpalo iki galutinio produkto, paruošto dėvėjimui.

Aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės įsipareigojimai apima visas AB „Utenos trikotažas“ gamybos ir veiklos sritis – nuo natūraliai auginamų pluoštų, cheminių medžiagų naudojimo gamyboje ir jų poveikio aplinkai, pagaminto drabužio savybių iki sąžiningo atlygio darbuotojams ir absoliutaus gamybos procesų skaidrumo. AB „Utenos trikotažas“ 2020 m. tapo pirmąja bendrove pasaulyje, atitinkančia „Greenpeace“ tekstilės gamybos standartus.

Be užsakomosios gamybos AB „Utenos trikotažas“ vysto nuosavą drabužių prekių ženklą UTENOS ir kaip strateginis partneris prisideda prie inovatyvios aprangos ženklo ABOUT, kurį šiuo metu vysto viena iš AB „Utenos trikotažas“ dukterinių įmonių.

„Utenos trikotažo“ įmonių grupei priklauso bendrovės UAB „Aboutwear“, AB „Šatrija“, UAB „Gotija“ ir OAO „Mrija“ (Ukraina). Pagrindinis AB „Utenos trikotažas“ akcininkas – SBA grupė.

Kontaktai
Adresas: J. Basanavičiaus g. 122, LT-28214 Utena, Lietuva
Telefonas.: +370 389 63080
Faksas: +370 389 69358
Elektroninis paštas: utenos.trikotazas@ut.lt
Tinklapio adresas: www.ut.lt
Kontaktinis asmuo investuotojams: Aurimas Likus (Finansų direktorius), aurimas.likus@sba.lt