Andmed seisuga: 20.06.2021 02:34 (GMT+3)

Harju Elekter (12.11.2019)

Tallinn | Balti põhinimekiri

HAE1T  |  ISIN EE3100004250

Tööstused > Tööstustooted ja -teenused

Harju Elekter

Harju Elekter

Ettevõtte nimi: AS Harju Elekter
Tegevusala: mitmesuguste elektrotehniliste ning telekommunikatsiooni seadmete projekteerimine, valmistamine ja müük
Asutamise kuupäev: 15. veebruar 1993 (23. august 1982 Harju Elektri nime all; 1968 - tegevuse algus Harju KEK koosseisus)
Registreerimise kuupäev: 14. mai 1996
Audiitor: AS PricewaterhouseCoopers
Noteerimiskuupäev Tallinna Börsil: 30. september 1997 (Investornimekiri), 17. veebruar 2003 (Põhinimekiri)
Koduturg: Nasdaq Tallinn
Noteeringud teistel börsidel: -

Juhatus:
Tiit Atso (esimees), Aron Kuhi-Thalfeldt

Nõukogu:
Endel Palla (esimees), Arvi Hamburg, Aare Kirsme, Andres Toome, Triinu Tombak

Ettevõtte lühitutvustus
1968. aastal loodud Harju Elekter Grupp on oma ligi 50 tegevusaasta jooksul arenenud juhtivaks kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistajaks Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootjaks Skandinaavia riikides. Harju Elektri põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine. Harju Elekter Grupi Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu ettevõtetes töötab enam kui 500 spetsialisti ning Kontserni müügitulud on üle 60 miljoni euro aastas. Harju Elektri aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil.

Harju Elekter kontsern tegutseb kahes ärisegmendis: tootmine ning kinnisvara ja muud segmenteerimata tegevused. Kontserni tootmissegment hõlmab elektriseadmete tehaseid Eestis (AS Harju Elekter Elektrotehnika, HE osalus 100%), Soomes (Satmatic Oy, Finnkumu Oy, HE osalus 100%) ja Leedus (UAB Rifas, HE osalus 100%), kus tehaste põhitoodangu moodustavad elektrienergia jaotusseadmeid (alajaamad, kaablijaotus- ja liitumiskilbid) ning automaatika- ja juhtimiskeskused energia- ja tööstussektori ning infrastruktuuri tarbeks. Tootmissegmenti kuulub ka AS Harju Elekter Teletehnika (HE osalus 100%), kes valmistab lehtmetalltooteid energeetika-, elektrotehnika- ja telekomi sektorile. Lisaks kuuluvad Kontserni Rootsi müügiorganisatsioon Harju Elekter AB (HE osalus 100%), Soome laevaehituse elektritööde ettevõte Telesilta Oy (HE osalus 100%), Eestis tegutsev elektrimaterjalide ja -seadmete müügiettevõte Energo Veritas OÜ (HE osalus 81%) ning Soomes paiknev tööstusliku kinnisvara haldusfirma Harju Elekter Kiinteistöt Oy (HE osalus 100%).

Emafirma AS Harju Elekter omab Eestis, Soomes ja Leedus üle 70 000 m2 tööstuslikku kinnisvara, mida hallatakse ja renditakse Kontserni või sellega seotud ettevõtetele. Lisaks tagab emafirma personali-, finants- ning teiste vajalike tugiteenistuste olemasolu Kontsernis.

Kontaktandmed
Aadress: Paldiski mnt. 31, 76606 Keila, Eesti Vabariik
Telefon: +372 67 47 400
Faks: +372 67 47 401
E–mail: he@he.ee
Interneti kodulehekülg: http://www.harjuelekter.ee
Kontaktisik: Moonika Vetevool (kommunikatsiooni- ja investorsuhete juht)

 

 

 

Dokumendid

Dokumendid

1997
September

Kaubeldavad väärtpaberid

Aktsiad
Võlakirjad
Fondid

Turuinfo

Statistika
Kauplemine
Indeksid
Oksjonid

Turureeglid

Reeglid ja hinnad
Järelevalve

Alusta siit

Ettevõttele
Investorile
Liikmetele
First North turu nõustajatele

Uudised

Nasdaqi uudised
Ettevõtete uudised
Kalender

Meist

Ettevõttest
Kontorid