Nasdaq sveic Mainor Ülemiste ar otro obligāciju emisiju First North tirgū

Rīga/Tallina/Viļņa, Nasdaq Baltijas tirgus, 2018. gada 1. februāris – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo par Mainor Ülemiste obligāciju emisijas iekļaušanu biržas Nasdaq Tallinn First North Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā no 2018. gada 1. februāra.

Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītājs Mainor Ülemiste 2017. gada 8. novembrī veica jaunu obligāciju emisiju kopskaitā līdz 26 500 obligācijām. Obligāciju emisijas kopējais apjoms sasniedz 2,65 milj. EUR. Vienas obligācijas nominālā vērtība ir 100 EUR. Gada procentu likme ir 5,5% ar kupona izmaksu reizi pusgadā. Obligāciju dzēšanas datums ir 2023. gada 5. aprīlis. Uzņēmumam ir tiesības palielināt emisiju līdz 10 milj. EUR.

"Mainor Ülemiste ir ne tikai ir vadošie attīstītāji jauna un mūsdienīga Tallinas pilsētas rajona izveidē, bet to dara pārskatāmā veidā – finansējot attīstību emitējot obligācijas First North tirgū, kas piemērots mērķtiecīgiem, augošiem uzņēmumiem, šādi gan nodrošinot likviditāti investoriem, gan pilnveidojot vietējo kapitāla tirgu," pauda Nasdaq Tallinn valdes priekšsēdētājs Kaarel Ots.

"Mainor Ülemiste kapitāla tirgū ar obligāciju emisiju iesaistījās vairāk nekā pirms diviem gadiem, tādēļ jaunu obligāciju iekļaušana First North tirgū ir loģisks attīstības solis. Mums ir pārliecība par vēlmi arī turpmāk piesaistīt izaugsmes kapitālu caur biržu, publiski piedāvājot investoriem uzņēmuma obligācijas vai akcijas, tādējādi veicinot uzņēmuma atpazīstamību potenciālo investoru vidū," uzsvēra Mainor Ülemiste valdes priekšsēdētājs Margus Nõlvak. "Patlaban obligācijas tika iekļautas tirdzniecībai biržas alternatīvajā tirgū First North, taču, ja projekti un emisiju apjoms palielināsies, pastāv iespēja, ka Mainor Ülemiste vērtspapīri tiks kotēti biržas regulētajā parāda vērtspapīru tirgū."

Mainor Ülemiste ir iniciators un vadošais attīstītājs projektam Ülemiste City Tallinā, kas ir viens no lielākajiem komerciālā nekustamā īpašuma attīstīšanas projektiem Baltijā. Šobrīd Ülemiste City biznesa parkā atrodas 300 uzņēmumi, kuros nodarbināti aptuveni 6300 darbinieki. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mājaslapu: www.mainorulemiste.ee.

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģijas. Ar daudzpusīgiem risinājumiem Nasdaq dod iespēju klientiem plānot, optimizēt un īstenot biznesa vīziju ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina caurspīdīgumu un ieskatu mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzībai. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 90 biržās 50 valstīs un aptuveni 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas aptuveni 3 900 kompānijas, kuru kopējā tirgus kapitalizācija ir aptuveni 13 triljoni ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Copenhagen, Nasdaq Helsinki, Nasdaq Iceland, Nasdaq Riga, Nasdaq Stockholm, Nasdaq Tallinn, Nasdaq Vilnius, Nasdaq Clearing un Nasdaq Broker Services ir zīmola nosaukumi regulētajiem tirgiem, ko pārvalda: Nasdaq Copenhagen A/S, Nasdaq Helsinki Ltd., Nasdaq Iceland hf., Nasdaq Riga AS, Nasdaq Stockholm AB, Nasdaq Tallinn AS, AB Nasdaq Vilnius, Nasdaq Clearing AB, Nasdaq Broker Services AB. Nasdaq Nordic ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu Nasdaq Copenhagen, Nasdaq Helsinki, Nasdaq Iceland un Nasdaq Stockholm kopīgo piedāvājumu.

Nasdaq Baltijas tirgus ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu biržu Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju Baltijā kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.


Mediju kontakti:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace dot bulte at nasdaq dot com