29. novembrī biržā notiks investoru konference “CEO Meets Investors”

Rīga, Nasdaq Baltijas tirgus, 2017. gada 14. novembris – birža Nasdaq Riga trešdien, 29.novembrī, organizē ikgadējo investoru konferenci “CEO Meets Investors”, lai investorus iepazīstinātu ar Baltijas biržās kotētiem uzņēmumiem un to vadītajiem, veicinot izpratni par uzņēmumu biznesa modeli un darbības rezultātiem, kā arī sniegtu jaunas investīciju idejas. Konferences gaitai video tiešraidē varēs sekot līdzi mājaslapā nasdaqbaltic.com.

Pasākums vienkopus pulcēs uzņēmumus, kas Nasdaq Baltijas tirgum pievienojās nesen. Prezentācijas par aktualitātēm un ieguldījumu iespējām Latvijas uzņēmumos sniegs MADARA Cosmetics valdes loceklis Uldis Iltners, New Hanza Capital valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks, mogo finanšu direktors Māris Kreics un mogo valdes loceklis Aleksandrs Čerņagins. Savukārt no Lietuvas piedalīsies East West Agro valdes priekšsēdētājs Gediminas Kvietkauskas.

Dabīgās kosmētikas ražotājs MADARA Cosmetics, veiksmīgi īstenojot IPO, šā gada novembrī savas akcijas iekļāva Baltijas alternatīvajā tirgū First North. Nekustamo īpašumu attīstītāja New Hanza Capital obligācijas tika iekļautas Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā šā gada oktobrī. Lietuvas lauksaimniecības tehnikas tirgotāja East West Agro akcijas First North tika iekļautas šā gada maijā. Savukārt finanšu un atgriezeniskā līzinga pakalpojumu sniedzējs mogo ir obligāciju emitents regulētajā tirgū.

Prezentāciju sniegs arī Igaunijas uzņēmums EfTEN Real Estate Fund III, kas plāno savas akcijas iekļaut Baltijas Oficiālajā sarakstā šā gada decembra sākumā. Šo Baltijas komercīpašumu fondu pārstāvēs tās valdes priekšsēdētājs Viljar Arakas.

Konferenci atklās Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne. Konferencē piedalīsies finanšu nozares konsultante un Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzēja Nataļja Točelovska, stāstot par būtiskāko veicot investīcijas. Ieskatu, kas jāzina investoriem par nodokļiem un citām aktualitātēm, sniegs Deloitte Latvia nodokļu menedžere Aija Kļavinska. Pasākumu moderēs LHV Bank Institucionālo tirgu vadītājs Ivars Bergmanis.

Konference norisināsies no plkst. 10:00 līdz 13:10 biržas Nasdaq Riga telpās Rīgā, Vaļņu ielā 1 (2.stāvs).

Konferences programma, kā arī plašāka informācija par “CEO Meets Investors” publicēta mājaslapā nasdaqbaltic.com. Interesentus, kuri vēlas apmeklēt konferenci klātienē, lūdzam rakstīt uz riga at nasdaq dot com. Dalība konferencē – bezmaksas.

Konference “CEO Meets Investors” ir ikgadējs pasākumus privātajiem un institucionālajiem investoriem, kā arī citiem vērtspapīru tirgus interesentiem, ko organizē Nasdaq Baltijas biržas Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģijas. Ar daudzpusīgiem risinājumiem Nasdaq dod iespēju klientiem plānot, optimizēt un īstenot biznesa vīziju ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina caurspīdīgumu un ieskatu mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzībai. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 90 biržās 50 valstīs un aptuveni 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas aptuveni 3 900 kompānijas, kuru kopējā tirgus kapitalizācija ir aptuveni 12 triljoni ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijas tirgus ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu biržu Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju Baltijā kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.

Mediju kontakti:
Dace Bulte
+ 371 67 212 431
dace dot bulte at nasdaq dot com