Ettevõtja, ootame Sind 24. novembril börsi infohommikule!

Nasdaq Tallinna börs korraldab 24. novembril kell 10 börsi infohommiku, kus ettevõtjad saavad tutvuda börsi pakutavate võimalustega ja kuulda, kuidas saab börs neile kasulik olla.

Lisaks saab kuulata nii finants- kui õigusnõustaja ülevaadet ettevõtte erinevatest rahastamisviisidest ja First North turul kaubeldava ettevõtte esindajat, kes räägib oma kogemusest avalikuks ettevõtteks saamisel.

Erikülalisena on sel infohommikul kohal ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse esindajad, kes tutvustavad EASi loodud ettevõtte arenguprogrammi ja räägivad, kuidas ekspordinõunikud saavad ettevõtjaid välisturgudel abistada.

Nasdaq Tallinna börsi juhi Kaarel Otsa sõnul on infopäev mõeldud eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtete juhtidele ja omanikele. 

„Börs kui raha kaasamise ja ettevõtte tuntuse suurendamise koht võiks olla ettevõtjate jaoks arusaadavam ja lähedasem kui see praegu on. Esimesed infohommikud on näidanud, et vabas õhkkonnas ja lihtsas keeles börsi pakutavatest võimalustest rääkimine on hea viis ettevõtjate teadmiste ja huvi suurendamiseks,“ ütles Kaarel Ots.

Infohommik toimub Nasdaq Tallinna börsi kontoris (Tartu mnt 2, City Plaza 14. korrus, Tallinn).