Nasdaq sveic New Hanza Capital obligācijas Baltijas tirgū

Rīga/Tallina/Viļņa, Nasdaq Baltijas tirgus, 2017. gada 19. oktobris – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo, ka nekustamo īpašumu uzņēmuma New Hanza Capital (emitenta kods: NHCA) obligācijas 2017. gada 19. oktobrī tika iekļautas regulētajā tirgū - biržas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā.

New Hanza Capital, AS ir 2006. gadā dibināta sabiedrība. Tās darbības mērķis ir komercīpašumos ieguldīt savus un trešo pušu līdzekļus, ilgtspējīgi palielināt ienākumus no telpu nomas un nodrošināt īpašuma vērtības un kapitāla pieaugumu ilgtermiņā. New Hanza Capital, AS lielākais akcionārs ir ABLV Bank, AS, kurai pieder 88% uzņēmuma akciju. Uzņēmuma komercīpašumu portfelī ir VEF biroju ēkas, airBaltic centrālais birojs Lidostā Rīga, loģistikas centrs Ķekavas novadā un citi īpašumi. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: http://nh.capital/lv/investoriem/investoriem.

Obligāciju emisijas kopējais apjoms ir 10 miljoni EUR. Gada kupona likme ir 4.9% ar procentu izmaksu divas reizes gadā. Obligāciju dzēšanas datums ir 2022. gada 16. oktobris. Obligāciju emisiju organizēja ABLV Bank.

“Sveicam New Hanza Capital ar obligāciju iekļaušanu biržā Nasdaq Riga. Mēs redzam, ka nekustamo īpašumu kompānijas izrāda arvien lielāku interesi par Baltijas kapitāla tirgu, lai piesaistītu izaugsmes kapitālu un veicinātu savu atpazīstamību,” uzsvēra Daiga Auziņa-Melalksne, Nasdaq Baltic Biržas pakalpojumu vadītāja un Nasdaq Riga, AS valdes priekšsēdētāja.

“Esam pateicīgi ieguldītājiem par izrādīto interesi un uzticēšanos, jo parakstīšanās laikā saņēmām pieteikumus obligāciju iegādei par kopējo summu, kas gandrīz divas reizes pārsniedza obligāciju emisijas apjomu,” pauda Andris Kovaļčuks, New Hanza Capital, AS valdes priekšsēdētājs. “Piesaistītos līdzekļus izmantosim mūsu ieguldījumu plāna īstenošanai, tajā skaitā, ieguldot līdzekļus biroju ēku modernizēšanā bijušā VEF teritorijā. Šīs ēkas teritorijā plānojam izveidot mūsdienīgu darba vidi, vienlaikus saglabājot vēsturiskās arhitektūras vērtības un noskaņu. Kopumā, pēc mūsu aplēsēm, rekonstruētajās ēkās būs iespējams izvietot vismaz 2500 darba vietas.”

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģijas. Ar daudzpusīgiem risinājumiem Nasdaq dod iespēju klientiem plānot, optimizēt un īstenot biznesa vīziju ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina caurspīdīgumu un ieskatu mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzībai. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 90 biržās 50 valstīs un aptuveni 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas aptuveni 3 900 kompānijas, kuru kopējā tirgus kapitalizācija ir aptuveni 12 triljoni ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijas tirgus ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu biržu Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju Baltijā kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.


Mediju kontakti:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace dot bulte at nasdaq dot com