14. augustā Latvenergo iezvanīs Nasdaq tirdzniecības sesijas atklāšanas zvanu Ņujorkā

Ņujorka/Rīga/Tallina/Viļņa - Šodien, 14. augustā Latvenergo iezvanīs tirdzniecības sesijas atklāšanas zvanu Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkas Taimskvērā, ASV. No Latvijas svinīgajā ceremonijā piedalīsies Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un citi pārstāvji, kā arī Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Ceremoniju būs iespējams vērot plkst. 16:15 (pēc Latvijas laika) tiešsaistē: https://new.livestream.com/nasdaq/live vai http://www.nasdaq.com/about/marketsitetowervideo.asx

Latvijas enerģētikas uzņēmums Latvenergo kļuva par pirmo uzņēmumu, kas tika izvirzīts Baltic Market Awards balvai nominācijā „Labākās investoru attiecības Baltijas Parāda vērtspapīru tirgū 2016” un ieguva 1. vietu. Lai atzīmētu šo notikumu, Nasdaq prezidente Adena Friedman uzaicināja Latvenergo svinīgi iezvanīt tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkā.

Nasdaq Baltijas biržas organizē un pasniedz Baltic Market Awards gada balvas kopš 2006.gada. Projekta mērķis ir izcelt Baltijā un nacionālā mērogā labākos sasniegumus investoru attiecībās emitentu vidū, uzlabot vispārējo investoru attiecību standartu kotētajos uzņēmumos, kā arī sniegt tiem individuālu novērtējumu un Nasdaq Baltijas biržu konsultācijas. Ņemot vērā ievērojamo Baltijas Parāda vērtspapīru tirgus attīstību, 2016. gadā pirmo reizi vērtējamo uzņēmumu sarakstā tika iekļauti arī parāda vērtspapīru emitenti.

Nasdaq Baltijas biržu gada balva ir kā apliecinājums izciliem sasniegumiem caurskatāmībā, labā pārvaldībā un atbildīgās investoru attiecībās. Tie visi ir būtiski aspekti, kas var veicināt Baltijas reģiona ekonomisko progresu un ilgtspēju.
 
Papildu avoti par tirdzniecības sesijas atklāšanas zvana ceremoniju:
Sociālie mediji:
Lai redzētu fotogrāfijas, dažādus nozares rakstus, statusa atjauninājumus, video no zvanu ceremonijām, apmeklējiet Nasdaq Facebook lapu:
http://www.facebook.com/NASDAQ vai https://www.facebook.com/NASDAQRiga/.

Lai redzētu tiešraidi no ceremonijas, apmeklējie Nasdaq YouTube lapu:
http://www.youtube.com/nasdaq/live

Lai sekotu līdzi mūsu tvītiem, apmeklējiet Nasdaq Twitter lapu:
http://twitter.com/nasdaq vai https://twitter.com/NasdaqRiga

Lai redzētu fotogrāfijas no zvana ceremonijas un citiem pasākumiem, apmeklējiet Nasdaq Instagram kontu: http://instagram.com/nasdaq

Webcast:
Tiešraide no Nasdaq zvanu ceremonijas Ņujorkā ir pieejama šeit:
https://new.livestream.com/nasdaq/live vai http://www.nasdaq.com/about/marketsitetowervideo.asx

Fotogrāfijas:
Lai apskatītu un lejuplādētu augstas kvalitātes fotogrāfijas no zvanu ceremonijas, apmeklējiet: http://business.nasdaq.com/discover/market-bell-ceremonies un uzklikšķiniet uz izvēlētās zvana ceremonijas.

Latvenergo mediju kontakti:
Andris Siksnis
(+371) 29 286 350
andris dot siksnis at latvenergo dot lv

Nasdaq MarketSite:
Emily Pan
(646) 441-5120
emily dot pan at nasdaq dot com

Nasdaq Riga mediju kontakti:
Dace Bulte
(+371) 67 212 431
dace dot bulte at nasdaq dot com

Par Latvenergo
Latvenergo koncerns ir lielākais energoapgādes pakalpojumu sniedzējs Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu un pārvades aktīvu nomu. AS Latvenergo vairākus gadus ir atzīta par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu. Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody’s AS Latvenergo ir novērtējusi ar investīciju pakāpes kredītreitingu Baa2/stabils. 2017.gada janvārī AS Latvenergo saņēma Nasdaq Baltijas biržu balvu par labākajām investoru attiecībām starp obligāciju emitentiem Baltijā 2016.gadā. Papildu informācija pieejama latvenergo.lv.

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģijas. Ar daudzpusīgiem risinājumiem Nasdaq dod iespēju klientiem plānot, optimizēt un īstenot biznesa vīziju ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina caurspīdīgumu un ieskatu mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzībai. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 90 biržās 50 valstīs un aptuveni 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas vairāk nekā 3 800 kompānijas, kuru kopējā tirgus kapitalizācija sasniedz 11 triljonus ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Baltijas tirgus ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius un Nasdaq Baltijas centrālo vērtspapīru depozitāriju kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.