Law Office Spridzāns kļūst par First North Sertificēto konsultantu

Rīga, Nasdaq Baltijas tirgus, 2017. gada 3. augustā – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo, ka ar 3. augustu juridiskais birojs Law Office Spridzāns kļūst par Sertificēto konsultantu First North tirgū Latvijā.

Law Office Spridzāns kā viens no Sertificētajiem konsultantiem sniegs nepieciešamo atbalstu sagatavošanās procesā uzņēmumiem, kas vēlas iekļaut savus vērtspapīrus tirdzniecībai Nasdaq organizētajā Baltijas alternatīvajā tirgū First North. Sertificētā konsultanta uzdevums ir palīdzēt uzņēmumam izpildīt tirgus noteikumu prasības un sekot līdzi, lai uzņēmums ievērotu informācijas atklāšanas prasības un investoru rīcībā būtu pietiekams informācijas apjoms investīciju lēmumu pieņemšanai.

“Sveicam Law Office Spridzāns ar First North Sertificētā konsultanta statusa iegūšanu, kas paver plašākas izvēles iespējas Latvijas uzņēmumiem, izvēloties savu Sertificēto konsultantu First North tirgū,” teica Liene Dubava, Nasdaq Riga valdes locekle. “Izaugsme, konkurētspēja, starptautisks skanējums - tās ir tikai dažas no iespējām, ko maziem un vidējiem uzņēmumiem paver First North tirgus. Sertificēto konsultantu reputācija, zināšanas un pieredze ir būtisks atbalsts strauji augošiem uzņēmumiem sagatavošanās procesā un arī vēlāk, palīdzot izpildīt First North tirgus prasības.”

“Juridiskais birojs Law Office Spridzāns specializējas uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas, kapitāla tirgus un modernos ar start-up ekonomiku saistītos jautājumos. Mūsu klienti ir izrādījuši interesi izmantot iespējas, ko dod First North tirgus kā platforma, lai sagatavotos IPO un arī, ko var sniegt alternatīvajā tirgū kotēts pārvedams instruments pats par sevi plašākā nozīmē,” teica Law Office Spridzāns vadošais partneris Ansis Spridzāns. “Sertificēta konsultanta statusa iegūšana mums sniegs iespēju izmantot iespējas, ko sniedz Nasdaq Riga saviem partneriem un arī pilnvērtīgi pārstāvēt klientu intereses. Uzskatām, ka statusa iegūšana ir pašsaprotams solis, lai turpinātu profesionālu un savstarpēji izdevīgu sadarbību ar Nasdaq Riga.”

Sertificētā konsultanta statuss tiek piešķirts uzņēmumiem ar atbilstošu pieredzi biznesa konsultāciju vai finanšu starpniecības jomā. Pilns First North Sertificēto konsultantu saraksts pieejams biržas mājaslapā: nasdaqbaltic.com.

Par Law Office Spridzāns
Law Office Spridzāns specializējas juridiskajos jautājumos, kas saistīti ar korporatīviem risinājumiem, uzņēmumu pirkšanu un pārdošanu (M&A) un finanšu un kapitāla tirgus darījumiem. Ilgstoša pieredze, strādājot ar Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem, dalība pārrobežu darījumos un specifiskas zināšanas, kas iegūtas, nodrošinot juridisko atbalstu īpaši sarežģītu darījumu īstenošanai, ir biroja galvenās priekšrocības. Juridiskā biroja mērķis ir kļūt par atzītu ekspertu jautājumos, kas skar start-up ekonomiku un jaunās finanšu tehnoloģijas. Plašāk: spridzans.lv.

Par First North
First North ir alternatīvais vērtspapīru tirgus, kuru organizē un pārvalda Nasdaq Ziemeļvalstu un Baltijas biržas. Alternatīvajam tirgum nav Eiropas Savienības regulētā vērtspapīru tirgus statusa. First North tirgū iekļautajiem uzņēmumiem ir jāievēro First North noteikumi un uz tiem neattiecas prasības, kas noteiktas regulētajam vērtspapīru tirgum. First North izvirzītās prasības ir mērenākas nekā Baltijas regulētajā vērtspapīru tirgū, tādēļ investīciju riska pakāpe First North ir augstāka.
 
Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir pasaulē vadošā biržu kompānija, kas sniedz tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un nodrošina biržu tehnoloģijas. Ar daudzpusīgiem risinājumiem Nasdaq dod iespēju klientiem plānot, optimizēt un īstenot biznesa vīziju ar pārliecību, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina caurspīdīgumu un ieskatu mūsdienu globālo kapitāla tirgu virzībai. Nasdaq ir pirmās elektroniskās biržas izveidotāja pasaulē, tās izstrādātās biržu tehnoloģijas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 90 biržās 50 valstīs un aptuveni 1 no 10 pasaules vērtspapīru darījumiem. Nasdaq grupas biržās kotējas vairāk nekā 3 800 kompānijas, kuru kopējā tirgus kapitalizācija sasniedz 11 triljonus ASV dolāru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet business.nasdaq.com.

Nasdaq Copenhagen, Nasdaq Helsinki, Nasdaq Iceland, Nasdaq Riga, Nasdaq Stockholm, Nasdaq Tallinn, Nasdaq Vilnius, Nasdaq Clearing un Nasdaq Broker Services ir zīmola nosaukumi regulētajiem tirgiem, ko pārvalda: Nasdaq Copenhagen A/S, Nasdaq Helsinki Ltd., Nasdaq Iceland hf., Nasdaq Riga AS, Nasdaq Stockholm AB, Nasdaq Tallinn AS, AB Nasdaq Vilnius, Nasdaq Clearing AB, Nasdaq Broker Services AB. Nasdaq Nordic ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu Nasdaq Copenhagen, Nasdaq Helsinki, Nasdaq Iceland un Nasdaq Stockholm kopīgo piedāvājumu. Nasdaq Baltijas tirgus ir vienots nosaukums, ko lieto, lai apzīmētu Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius un Nasdaq Baltijas centrālo vērtspapīru depozitāriju kopīgo piedāvājumu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.

Mediju kontakti:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace dot bulte at nasdaq dot com